Hakkımızda

İlk Göz Ağrımız: Tesisat Grubu

Çatısı altında bulunduğu şirketler grubunun teknik tesisat malzemesi ihtiyacını karşılamak üzere 1961 yılında Ankara’da kurulan İNDEM TESİSAT ve TİCARET A.Ş., kısa süre içerisinde müşteri profilini, ürün portföyünü ve dağıtım kanallarını genişletmiş ve özerk bir yapıya kavuşmuştur. Aradan geçen yarım yüzyıla yakın süre içinde kazanmış olduğu konusunda rakipsiz bilgi birikimi ve haklı şöhret ile, adını başta Ankara İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin büyük illerinde teknik tesisat malzemesi ticareti yapan kuruluşlar arasında özel bir yere yazdırmıştır.

Ürün gamının çeşitliliği sayesinde müşterilerine farklı çözüm önerileri sunabilen firmamız, satışa sunduğu malzeme alternatiflerini  gelişen teknoloji paralelinde sürekli yenilemektedir. Teknik altyapıdan gelen satış ekiplerimiz, konuya hakimiyetleri sayesinde müşterilerimizin en doğru malzemeye en uygun fiyata ve en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olmakta ve firmamız, gerek satış sonrası verdiği servis ve gerekse talep üzerine sunduğu montaj ve taahhüt hizmetleriyle, koşulsuz müşteri mutluluğunu her şeyin önünde tutmaktadır.

Türkiye’nin en büyük kamu kuruluşları ile en prestijli sanayi tesislerinden oluşan müşterileri ve dünya çapında üne sahip yerli ve yabancı tedarikçileriyle ilişkilerinde kazandığı ticari itibar ve yarattığı güven duygusu ile İNDEM TESİSAT ve TİCARET A.Ş., teknik tesisat malzemesi konusundaki her türlü ihtiyacınıza aynı anda çözüm bulabileceğiniz tek adrestir.

40.Yaş Armağanımız: Laboratuvar Cihazları Grubu

Temel Laboratuvar Cihazları grubumuzun kuruluşu, firmamızın 40. kuruluş yıldönümünü kutladığımız 2000 yılında gerçekleşti. 1999 yılındaki ekonomik durgunluğun bir sonucu olarak İstanbul ve İzmir’deki bazı firmaların, kardeş şirketimiz olan Nüve Sanayi Malzemeleri İmalat ve Ticaret A.Ş tarafından üretilen laboratuvar cihazlarının bayiliğinden çekilmek istemeleri üzerine, bu iki şehirde İNDEM bünyesinde oluşturulan kadrolarla yeni bir faaliyet sahasına adım atıldı. İlk yılda elde edilen başarılar ışığında önce Ankara’da ardından da Bursa’da şubeler açılarak bu yöndeki faaliyet sahası genişletildi.

Laboratuvar Cihazları Grubu’muzun temel misyonu NÜVE marka Temel Laboratuvar Cihazları’nın adı geçen dört bölgedeki tanıtımı, satışı ve satış sonrası hizmetlerinin İNDEM adına ve NÜVE markasına yaraşır bir şekilde müşteriye ulaştırılmasıdır. Bu amaca yönelik olarak Satış ve Teknik Servis Kadrolarımıza yılda en az iki kez meslek içi eğitim verilmektedir.
 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için zaman içerisinde ürün  portföyümüze  NÜVE cihazlarına ek olarak elektronik teraziler, pH-metreler, nem tayin cihazları ve temel bir laboratuvarda test ve ölçüm amaçlı olarak bulunması gereken çeşitli küçük cihazlar da eklenmiştir. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemiz güncellenmekte ve her geçen gün genişlemektedir.

KVKK Aydınlatma Metni için tıklayınız.