Hakkımızda

1962 yılında kurulmuş olan İNDEM, 2002 yılından beri başta sağlık ve sanayi laboratuvarları olmak üzere, farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların temel laboratuvar ve sterilizasyon cihazı ihtiyaçlarını tek elden temin etmek için çalışmaktadır. Türkiye genelinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış ve satış sonrası hizmetlerle uzun soluklu bir başarı hedeflemektedir. Bu amaçlar doğrultusunda firmamızın sunduğu hizmetlerin bir özetini aşağıda bulabilirsiniz.

Ürün Çeşitliliği: Laboratuvar cihazları alanında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz, bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabiliyoruz.

Temsilcilikler: Sektörün önde gelen markalarının Türkiye temsilciliğini yaparak kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz.

Müşteri Odaklı Yaklaşım: Müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve sürekli olarak geliştirmeyi hedefliyoruz.

Geniş İletişim Ağı: Ankara genel merkezimiz, İstanbul ve İzmir ofislerimiz ile müşterilerimize kolay erişim sağlıyoruz.

Satış Sonrası Hizmetler: Ürünlerin satış sonrası teknik destek ve servisini sağlayarak müşterilerimizin cihazlarını uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti: En büyük hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve deneyimli satış ve pazarlama kadromuzla müşterilerimize hizmet vermek.

KVKK Aydınlatma Metni için tıklayınız.